Záhlaví stránek

Vypracujeme projekty (návrhy) zahrad okrasných, obytných i užitkových. Tyto návrhy zrealizujeme formou "na klíč" nebo Vám předáme osazovací plán k Vaší realizaci svépomocí. Rekonstruujeme i stávající zahrady. Vyklízíme zanedbané, nevyužité zahrady a pozemky od přerostlých travin, dřevin, drobných staveb. Provádíme modelace terénu, drobné zahradní stavby a stavební úpravy malým bagrem (tento "bagřík" projede do Vašich zahrad i úzkými brankami, má šířku cca 160cm).Vytěženou hmotu odvezeme, nové materiály dovezeme a rozprostřeme.
Při navrhování Vaší novém zahrady je nutná podrobná komunikace ve smyslu vyslovení Vašich požadavků a přání, které by měla zahrada splňovat. Po této první, nezávazné konzultaci, přímo na konkrétním pozemku, Vám vypracujeme studii možného uspořádání. Při následné konzultaci tuto studii společně upravíme tak aby vyhovovala Vašim představám a reálným i finančním možnostem. Na základě všech těchto podkladů a konzultací bude vypracován výsledný architektonický projekt. Druhová skladba sortimentu, dorůstové tvary a výšky, konkrétní barevná provedení navržených výsadbových materiálů (rostliny,keře,stromy) budou použity v závislosti na požadavcích těchto materiálů a to především na kvalitu a složení půdy na Vašem pozemku, přísun vláhy a v neposlední řadě na poloze dle světových stran.
Realizace začíná odstraněním stávajících nežádoucích porostů, následuje úprava terénu budoucí zahrady. Celá realizace probíhá dle domluveného časového rozvrhu daného především s ohledem na vegetační období.
Pro "zcela laiky" je nabízena následná odborná služba (dohled), která je při založení nové zahrady cca 3-letá. Je potřebná pro správný a zdravý "rozjezd" zahrady a nazývá se rozvojovou péčí. Nedodržením těchto základních rozvojových pravidel, sama příroda vrátí Vaši novou zahradu do původního zanedbaného stavu (a udělá to zcela zdarma).
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one